Repertuar

Utwory które wykonujemy

Poniżej prezentujemy nasze nagrania zrealizowane na uroczystościach pogrzebowych na których występowaliśmy. Muzyka na pogrzeb powinna charakteryzować się dostojnością, dlatego też tych kilka utworów które zamieściliśmy powinno dać Państwu wgląd co możemy zaoferować..

FAQ

Pytania i odpowiedzi dotyczące repertuaru i utworów wykonywanych przez nas:

Wykonujemy różnorodną muzykę wokalno – instrumentalną. W kościele staramy się aby pasowała ona do uroczystości oraz była zgodna z przepisami liturgicznymi w Kościele Katolickim lub innych wspólnot wyznaniowych.

Oczywiście. Najczęściej muzykę wykonuje solo skrzypek lub inny instrumentalista ale nic nie stoi na przeszkodzie aby nad grobem zagrał cały zespół wokalno – instrumentalny. Wielokrotnie wykonywaliśmy muzykę właśnie w ten sposób.

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wybór repertuaru. Jak to już wcześniej napisaliśmy nie wszystkie utwory muzyczne pasują na uroczystości pogrzebowe do Kościoła ale możemy je dla Państwa wykonać podczas uroczystości ostatniego pożegnania na cmentarzu. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.